Pohjoismaiden käytetyin kysely- ja raportointisovellus

Yli 15 vuotta vankkaa kokemusta. Yli 70 000 yrityskäyttäjää eri puolilla maailmaa. Webropol –ratkaisuista tiedoksesi:

  • Asiakkaamme ovat 1 – 160 000 työntekijän organisaatioita
  • Hintatasomme 12kk:n sopimuskaudelle alkaen n. 1000€ + alv
  • Tietoturva ja –suoja on alamme huippua

Varmista jatkuva kehitys organisaatiossasi! Johda tiedolla!

Pyydä tarjous!

Haluatko lisätietoja

Yhteystiedot

Yritys

Webropol Oy

Huovitie 3
00400 Helsinki
Puh. 020 155 2150

(arkisin klo 8–16)

Laskutusosoite

Webropol Oy
17739602
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolaskuosoite: 003717739602
Operaattori: Maventa (003721291126)

Tekninen tuki

(arkisin klo 7.45–16.30)

Tekninen tuki auttaa kaikissa sovelluksen käyttöön liittyvissä ongelmatilanteissa ja kysymyksissä:

Puh. 0600 17005
(puhelun hinta 3,00 € /min + pvm)

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@webropol.fi

Find your local reseller

Finland (Head office)
Huovitie 3
00400 Helsinki
Tel. 040 170 5985
asiakaspalvelu@webropol.fi
www.webropol.fi

Sweden
Storgatan 50
58223 Linköping
Tel. +46 13 470 72 00
kontakt@webropol.se
www.webropol.se

Germany
c/o codeks GmbH – Coworking Space
Moritzstraße 14
42117 Wuppertal
Tel. +49 (0) 202 898 300 55
kontakt@webropol.com
www.webropol.de

United Kingdom
Valiant Office Suites
Valley Drive
Swift Valley Industrial Estate
RUGBY
CV21 1TQ
Tel: +44 (0)1788 833 881
info@webropol.co.uk
helpdesk@webropol.co.uk
www.webropol.co.uk

Belgium
Rue des Combattants 30
1082 Brussels
Tel. +32 2 808 04 30
info@webropol.be
www.webropol.be


Ari Porkka
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
ari.porkka@webropol.fi

Tarja Sarvi
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
tarja.sarvi@webropol.fi

Eeva Heikkerö
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
eeva.heikkero@webropol.fi

Ari Huovinen
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
ari.huovinen@webropol.fi

Topias Ojala
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
topias.ojala@webropol.fi

Markku Huotari
Myyntipäällikkö
020 155 2150
markku.huotari@webropol.fi
Tutkimus- ja koulutuspalvelut

Reima Oinonen
Koulutuspäällikkö
Puh. 020 155 2150
reima.oinonen@webropol.fi

Kaisa Koskinen
Tutkimuspäällikkö
Puh. 020 155 2150
kaisa.koskinen@webropol.fi

Maarit Pakarinen
CRO (Chief Research Officer)
Puh. 020 155 2186
maarit.pakarinen@webropol.fi
Tuoteomistajat

Hanna Björklund (äitiysvapaalla)
Käytettävyysasiantuntija
Puh. 020 155 2150
hanna.bjorklund@webropol.fi

Adrian Pollard
Tuoteomistaja
Puh. 020 155 2150
adrian.pollard@webropol.fi

Henrik Romar
CPO (Chief Product Officer)
Puh. 020 155 2150
henrik.romar@webropol.fi
Asiakaspalvelu ja koulutus
Puh. 0600 17005 (puhelun hinta 3,00 € /min + pvm)

Jan Holmberg
Palvelupäällikkö


Toni Nieminen
Kouluttaja


Ikenna Ikegwuonu
Palvelupäällikkö


Jorma Hietanen
Palvelupäällikkö


Janne Laukkarinen
Palvelupäällikkö

Taloushallinto

Kirsi Jussila
Kirjanpitäjä
Puh. 020 155 2152
laskutus@webropol.fi
Teknologia ja tuotekehitys

Sara Gilbert
System Specialist
020 155 2150
sara.gilbert@webropol.fi

Juho Jokinen
System Specialist
020 155 2150
juho.jokinen@webropol.fi

Igor Popov
System Developer
020 155 2150
igor.popov@webropol.fi

Lauri Laakso
System Specialist
020 155 2150
lauri.laakso@webropol.fi

Mahfuzul Haque
System Developer
020 155 2150
mahfuzul.haque@webropol.fi

Markus Mokko
CTO (Chief Technology Officer)
020 155 2150
markus.mokko@webropol.fi
Toimitusjohtaja

Erik Romar
Toimitusjohtaja
Puh. 020 155 2151
erik.romar@webropol.fi
Hallitus

Päivi Romar
Hallituksen puheenjohtaja
020 155 2150
paivi.romar@webropol.fi

Erik Romar
Toimitusjohtaja
Puh. 020 155 2151
erik.romar@webropol.fi

Luokkakoulutukset (Huovitie 3, 00400 Helsinki)

Verkkokoulutukset

  • Verkkokoulutukset 2021 löydät täältä
  • Koulutus tapahtuu omalla tietokoneella verkon yli
  • Tarvitset vain tietokoneen ja internetyhteyden
  • Tarvitset myös kaiuttimet tai kuulokkeet tietokoneeseen
  • Voit käyttää mikrofonia kysymysten esittämiseen koulutuksen lopussa tai voit myös kirjoittaa kysymykset kouluttajalle
  • Kestää yleensä 2 tuntia

Organisaatiokohtainen koulutus

Järjestämme myös organisaatiollesi räätälöityjä koulutuspäiviä. Koulutuspäivä voidaan toteuttaa luokkakoulutuksena joko teidän tiloissanne, Webropolin tiloissa Helsingissä tai verkkokoulutuksena useammalle paikkakunnalle samaan aikaan.

Pyydä tarjous organisaatiokohtaisesta koulutuksesta