Pohjoismaiden käytetyin kysely- ja raportointisovellus

Yli 15 vuotta vankkaa kokemusta. Yli 70 000 yrityskäyttäjää eri puolilla maailmaa. Webropol –ratkaisuista tiedoksesi:

  • Asiakkaamme ovat 1 – 160 000 työntekijän organisaatioita
  • Hintatasomme 12kk:n sopimuskaudelle alkaen n. 1000€ + alv
  • Tietoturva ja –suoja on alamme huippua

Varmista jatkuva kehitys organisaatiossasi! Johda tiedolla!

Tähdellä merkityt kohdat ovat pakollisia.

Pyydän yhteydenottoa


Tällä lomakkeella kerätään henkilötietojasi asiakaspalvelun mahdollistamiseksi.

Lähettämällä lomakkeen vahvistat hyväksyväsi tietosuojakäytäntömme. Tarvittaessa voit tarkistaa tietosuojaselosteemme tästä.

Pyydä tarjous!

Tähdellä merkityt kohdat ovat pakollisia.
Pyydän lisätietoa

Jätä tietosi niin otamme sinuun yhteyttä.

Tällä lomakkeella kerätään henkilötietojasi asiakaspalvelun mahdollistamiseksi.   

Lähettämällä lomakkeen vahvistat hyväksyväsi tietosuojakäytäntömme. Tarvittaessa voit tarkistaa tietosuojaselosteemme tästä

Haluatko lisätietoja

Yhteystiedot

Yritys

Webropol Oy

Huovitie 3
00400 Helsinki

Puh. 020 155 2150
(arkisin klo 8–16)

Laskutusosoite

Webropol Oy
17739602
PL 100
80020 Kollektor Scan

FI7112573000517971
Operaattori: Nordea (NDEAFIHH)

Tekninen tuki

(arkisin klo 7.45–16.30)

Tekninen tuki auttaa kaikissa sovelluksen käyttöön liittyvissä ongelmatilanteissa ja kysymyksissä:

Puh. 0600 17005
(puhelun hinta 3,00 € /min + pvm)

Sähköposti:
helpdesk@webropol.fi
kundbetjaning@webropol.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa:
etunimi.sukunimi@webropol.fi

Tähdellä merkityt kohdat ovat pakollisia.
Pyydän lisätietoa

Jätä tietosi niin otamme sinuun yhteyttä.

Tällä lomakkeella kerätään henkilötietojasi asiakaspalvelun mahdollistamiseksi.   

Lähettämällä lomakkeen vahvistat hyväksyväsi tietosuojakäytäntömme. Tarvittaessa voit tarkistaa tietosuojaselosteemme tästä

Find your local reseller

Finland (Head office)
Huovitie 3
00400 Helsinki
Tel. +358 201 552 150
asiakaspalvelu@webropol.fi
www.webropol.fi

Belgium
Rue des Combattants 30
1082 Brussels
Tel. +32 2 808 04 30
info@webropol.be
www.webropol.be

Germany
Barbarossastr. 6
42115 Wuppertal
Tel. +49 (0) 202 94658630
support@webropol.com
www.webropol.de

Latvia
Neretas iela 2/1, 4.stavs, 110.birojs
Riga, LV-1004
Tel. +371 29203528
info@webropol.lv
www.webropol.lv

Sweden
Storgatan 50
58223 Linköping
Tel. +46 13 470 72 00
kontakt@webropol.se
www.webropol.se

United Kingdom
Valiant Office Suites
Valley Drive
Swift Valley Industrial Estate
RUGBY
CV21 1TQ
Tel: +44 (0)1788 833 881
info@webropol.co.uk
helpdesk@webropol.co.uk
w3.webropol.com

Myynti
Puh. 020 155 2150 | myynti@webropol.fi

Ari Porkka
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
ari.porkka@webropol.fi

Tarja Sarvi
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
tarja.sarvi@webropol.fi

Eeva Heikkerö
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
eeva.heikkero@webropol.fi

Ari Huovinen
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
ari.huovinen@webropol.fi

Topias Ojala
Myyntipäällikkö
Puh. 020 155 2150
topias.ojala@webropol.fi
Tutkimus- ja koulutuspalvelut
Puh. 020 155 2186

Reima Oinonen
Koulutuspäällikkö
Puh. 020 155 2150
reima.oinonen@webropol.fi

Kaisa Koskinen
Tutkimuspäällikkö
Puh. 020 155 2150
kaisa.koskinen@webropol.fi

Maarit Pakarinen
CRO (Chief Research Officer)
Puh. 020 155 2186
maarit.pakarinen@webropol.fi
Projektit ja kansainväliset toiminnot

Hanna Björklund
Käytettävyysasiantuntija
Puh. 020 155 2150
hanna.bjorklund@webropol.fi

Adrian Pollard
Tuotepäällikkö
Puh. 020 155 2150
adrian.pollard@webropol.fi

Henrik Romar
Kehitysjohtaja
Puh. 020 155 2150
henrik.romar@webropol.fi

Hampus Holmström
Tuotepäällikkö

hampus.holmstrom@webropol.se

Sebastian Öhgren
Tuotepäällikkö

sebastian.ohgren@webropol.se
Asiakaspalvelu ja koulutus
Puh. 0600 17005 (puhelun hinta 3,00 € /min + pvm) | helpdesk@webropol.fi

Jan Holmberg
Palvelupäällikkö


Toni Nieminen
Kouluttaja


Ikenna Ikegwuonu
Palvelupäällikkö


Jorma Hietanen
Palvelupäällikkö


Janne Laukkarinen
Palvelupäällikkö

Taloushallinto

Kirsi Jussila
Kirjanpitäjä
Puh. 020 155 2152
laskutus@webropol.fi
Teknologia ja tuotekehitys

Sara Gilbert
System Specialist
020 155 2150
sara.gilbert@webropol.fi

Juho Jokinen
System Specialist
020 155 2150
juho.jokinen@webropol.fi

Igor Popov
System Developer
020 155 2150
igor.popov@webropol.fi

Lauri Laakso
System Specialist
020 155 2150
lauri.laakso@webropol.fi

Mahfuzul Haque
System Developer
020 155 2150
mahfuzul.haque@webropol.fi

Markus Mokko
CTO (Chief Technology Officer)
020 155 2150
markus.mokko@webropol.fi
Toimitusjohtaja

Erik Romar
Toimitusjohtaja
Puh. 020 155 2151
erik.romar@webropol.fi
Hallitus

Päivi Romar
Hallituksen puheenjohtaja
020 155 2150
paivi.romar@webropol.fi

Erik Romar
Toimitusjohtaja
Puh. 020 155 2151
erik.romar@webropol.fi

Luokkakoulutukset (Huovitie 3, 00400 Helsinki)

  • Luokkakoulutukset 2019 löydät täältä
  • Koulutus tapahtuu Webropolin koulutustilassa
  • Koulutustilassa on tietokoneet, et tarvitse omaa tietokonetta
  • Tarvitset ainoastaan omat käyttäjätunnukset, jos haluat, että harjoituskysely jää sinulle talteen (Starttikoulutus/3.0-kyselyn luonti)
  • Kestää yleensä 3 tuntia

Verkkokoulutukset

  • Verkkokoulutukset 2019 löydät täältä
  • Koulutus tapahtuu omalla tietokoneella verkon yli
  • Tarvitset vain tietokoneen ja internetyhteyden
  • Tarvitset myös kaiuttimet tai kuulokkeet tietokoneeseen
  • Voit käyttää mikrofonia kysymysten esittämiseen koulutuksen lopussa tai voit myös kirjoittaa kysymykset kouluttajalle
  • Kestää yleensä 2,5 tuntia

Organisaatiokohtainen koulutus

Järjestämme myös organisaatiollesi räätälöityjä koulutuspäiviä. Koulutuspäivä voidaan toteuttaa luokkakoulutuksena joko teidän tiloissanne, Webropolin tiloissa Helsingissä tai verkkokoulutuksena useammalle paikkakunnalle samaan aikaan.

Pyydä tarjous organisaatiokohtaisesta koulutuksesta